ČO SÚ TO VLASTNE PEPTIDY ?


Dôležitý význam peptidov pre ľudské telo a ich výnimočné účinkyPeptidy sú neustále syntetizované vo všetkých živých organizmoch na reguláciu fyziologických procesov. Peptidové hormónyneuro-peptidy regulujú väčšinu procesov v ľudskom tele:


  • Peptidy sú zapojené do procesu regenerácie a rastu buniek, správneho fungovaniaimunitného systému, telesného metabolizmu, regulácie spánku, tvorby hormónov atď.
  • Peptidy ovplyvňujú mnoho fyziologických faktorov: Nárast svalovej hmotyvýkonnosť,vytrvalosť a celkovú fyzickú kondíciu, efektívne spaľovanie telesného tuku,regeneráciu všetkých tkanív a orgánovrýchlosť stárnutia (peptidy dokážu výrazne spomaliť stárnutie), hojenie rán, regeneráciu kĺbov a šliach, pocit sviežosti, energie a vitalitydobrý stav pokožky a vlasov a mnoho mnoho ďalších.
  • Peptidy rovnako ovplyvňujú aj duševné faktory ako sú: Pamäť, správanie, koncentrácia(pozornosť, sústredenosť), učenie sa, peptidy podporujú kvalitný a hlboký spánok.
  • Peptidy pozitívne vplývajú na veľa faktorov dôležitých pre dobré zdravie: Posilňujú imunitu, urýchľujú metabolizmus, znižujú cholesterol, podporujú zdravé srdce, cievy, mozog, pečeň a ostatné vnútorné orgány, zvyšujú hustotu kostí, stimulujú tvorbu červených krviniek, prečisťujú organizmus - peptidy môžu mať silné antioxidačné účinky atď.
  • Peptidy dokážu veľmi efektívne ochraňovať pred závažnými ochoreniami a zdravotnými problémami, ako sú napr. srdcovo-cievne choroby, obezita, cukrovka a poruchy metabolizmu, nádorové ochorenia, chradnutie a slabosť (svalová dystrofia), rednutie kostí, psychické poruchy, negatívne dopady stresu a depresie (peptidy majú taktiež neuroprotektívne účinky), kožné choroby, rôzne zápaly a infekcie, hormonálne a sexuálne poruchy, neplodnosť a veľa ďalších.
  • Peptidy dokážu dokonca napríklad ochrániť aj pred rakovinou kôže a súčasne dodať pokôžke tmavý otieň a silné opálenie.
  • Peptidy dokážu eliminovať a odstrániť závažné estetické vady a defekty: Napr. veľmi účinne vyhladiť alebo úplne odstrániť vrásky, zjemniť a omladiť pokožku, posilniť rast vlasov.


Inými slovami a bez preháňania povedané - peptidy majú ohromný potenciál v budúcnosti zabezpečiť človeku ideálnu fyzickú a psychickú kondíciu, regeneráciu, sviežosť, vitalitu, mladistvý vzhľad, dlhovekosť, celkovo výborné zdravie a veľmi vysokú kvalitu života.


Najnovší vedecký výskum ohľadom peptidov zistil že..


Pre správne fungovanie buniek, tkanív, orgánov a v konečnom dôsledku v podstate celého tela musí byť v tele dostatočné množstvo potrebných peptidov. Avšak, s vekom (prakticky už po 20. roku života) začína v tele narastať nedostatok peptidov (ich prirodzená produkcia sa znižuje a stále čoraz viac klesá, pri súčasnom poklese produkcie vlastného endogénneho HGH).Nedostatok peptidov a endogénneho rastového hormónu výrazne urýchľuje zhoršovanie tkanív, celkového zdravia a fungovania celého organizmu, a taktiež spúšťa proces rýchleho stárnutia organizmu.


Našťastie, tento problém sa vedcom skúmajúcim peptidy podaril úspešne vyriešiť.


Skutočnosť, že dokázali úspešne syntetizovať veľa peptidov s mnohými prospešnými účinkami na ľudský organizmus, spôsobila skutočný a absolútny revolučný zlom a načrtla možné budúce využitie peptidov nielen v oblasti skvelého zdravia, krásy, vysokej kvality života a prevencie a liečbe chorôb, ale aj vo svete športu.


Na základe výsledkov doterajšieho vedeckého výskumu peptidov predpokladáme, že peptidy nájdu v blízkej budúcnosti perfektné uplatnenie u širokej masy ľudí (od športovcov, cez modelky, ťažko fyzicky pracujúcich, duševne vyťažených, chorých až po vsetkých bežných ľudí, ktorí budú chcieť kvalitnejší, zdravší a dlhší život, alebo jednoducho len vyzerať mladšie a lepšie), bez rozdielu veku, pohlavia, zdravotného stavu a životného štýlu.


Popularita peptidov preto enormne stúpa, o peptidy a ich výskum sa zaujíma čoraz viac ľudí a stávajú sa globálnym fenoménom a synonymom budúcnosti pre zdravie, krásu a kvalitný a dlhý život.


Peptidy z pohľadu chémie a biológie


Z chemického hľadiska je peptid organická chemická zlúčenina, ktorá vzniká zlúčením viacerých aminokyselín. Jednotlivé viazané aminokyseliny (v definovanom poradí za sebou nazývajúcom sa sekvencia) sú pritom pospájané tzv. amidovou väzbou, do jedného nerozvetveného reťazca - peptidu. Kvôli veľkému významu peptidov v biochémii a organickej chémii je táto väzba častokrát nazývaná aj ako peptidová väzba. Za peptidy (ang. výrazpeptides ) relatívne krátke aminokyselinové reťazce (maximálne so 100 aminokyselinami).Peptidy sa od bielkovín (proteínov) odlišujú len svojou veľkosťou (počtom obsiahnutých aminokyselín v reťazci), pričom delenie medzi peptidmi a bielkovinami nie je úplne jednoznačné a je určené dohodou, pri ktorej sa za hranicu považuje 100 aminokyselín. V prírode vznikajúce peptidy sú tvorené väčšinou prostredníctvom procesu proteínovej biosyntézy. Samotná informácia o sekvencii (poradí aminokyselín) je zakódovaná v DNA. Peptidy plnia v organizme veľké množstvo dôležitých a nenahraditeľných funkcií. Ich funkčná charakteristika je pritom však vo väčšine prípadoch stále ešte aj dodnes pochopená iba čiastočne.


Doterajší vedecký výskum potvrdzuje, že peptidy sú bezpečné


Peptidy budú pravdepodobne v blízkej budúcnosti predstavovať pomyslený kľúč k vášmuoptimálnemu telu a zdraviu, pretože sa ukazuje že majú jedinečnú silu spôsobiť potrebné pozitívne zmeny v biochemických procesoch v tele.


Zvlášť stojí za zmienku, že tieto zmeny môžu prebiehať v tele úplne prirodzene a bezpečne aj pre človeka, narozdiel od liekov alebo anabolických steroidov sa javia peptidy bez ich vedľajších a škodlivých účinkov - pretože všetky zmeny prebiehajú v tele v prirodzenej forme.


Na čo si dávať pozor keď sa rozhodnete kúpiť si peptidy


Na internete môžete naraziť na veľa eshopov, v prípade že sa rozhodnete si kúpiť peptidy na vedecký výskum. Žiaľ, viac ako 98% ponúkaných peptidov v EU a USA sú neučinné a bezcenné falzifikáty, častokrát ponúkané eshopmi za nereálne až zázračne nízke ceny, za ktoré jednoducho nie je možné daný peptid v požadovanej kvalite a čistote vyrobiť, a častokrát zákazníci kupujúci tento tovar v zdaní že "dobre úšetrili" v skutočnosti iba zbytočne vyhodili svoje peniaze za niečo, čo nebude vôbec fungovať ako má a neprinesie požadované účinky a výsledky, alebo častokrát - vôbec žiadne účinky.


Pravidelne sledujeme nielen najnovší svetový výskum v oblasti peptidov a dopĺňame náš web o nové poznatky a informácie, ale aj dlhú dobu ponuku jednotlivých výrobcov výskumných peptidov na trhu. Na základe nám dostupných informácii a recenzií považujeme značky CANADA Peptide, MAGNUS Peptide a BIO Peptide sa absolútnu svetovú špičku a lídrov v oblasti výskumných peptidov a biológie. Práve preto sme sa rozhodli pri recenziách na jednotlivé výskumné látky a informáciach o ich možnom budúcom využití ako príklad uvádzať práve peptidy a produkty týchto troch spomínaných popredných svetových výrobcov. V ponuke majú kompletný rad peptidov bezkonkurenčnej kvality a maximálnej možnej efektivity a ich vedecký výskum udáva smer v tejto oblasti.


Navyše 100% garantovanú pravosť, efektivitu a originalitu peptidov a produktov od výrobcov CANADA Peptide, MAGNUS Peptide a BIO Peptide je možné si u každého jedného výrobku overiť na stránkach týchto výrobcov cez unikátne sériové číslo / verifikačný kód, ktorý je uvedený na každom ich originálnom a pravom výrobku. Čo je pre veľké množstvo falzifikátov a podvodníkov dnes nesmierne dôležitá vec (aby produkty obsahovali unikátne kódy, pomocou ktorých je možne spoľahlivo overiť ich pravosť relevantne priamo na stránkach výrobcu).


Pravidelne sledujeme dianie a horúce novinky zo sveta výskumu peptidov, a náš web je neustále aktualizovaný o nové poznatky, zaujímavosti a informácie týkajúce sa peptidov.


V prípade, že máte nejaké otázky resp. by ste sa radi niečo spýtali v súvislosti s peptidmi a SARM, skúste nám napísať. O výskum v oblasti biológie a peptidov sa zaujímame už dlhú dobu a s peptidmi máme súčasne aj bohaté a dlhoročné praktické skúsenosti, preto ak budeme vedieť odpovedať, radi Vám poradíme.V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

Top produkty

T-PHARMAX UNDE MEGA CAPS 90TAB 150MG/TAB
BALKAN PHARMACEUTICALS DANABOL 100TAB - 10MG/TAB
ARENIS MEDICO CLENBUTEBOL 50 TAB - 40MCG/TAB
ARENIS MEDICO RIPPED 150MG/ML

ARENIS MEDICO RIPPED 150MG/ML

..

94,00€ 98,00€

T-PHARMAX SIBUTRAMINE 100 TAB - 25MG/TAB
BALKAN PHARMACEUTICALS OXANDROLON 100 TAB - 10MG/TAB
LEGIT LIFT SUSTANON 10ML - 300MG/ML
ARENIS MEDICO NANDRODEK 10ML - 250MG/ML