VŠETKO O HGH FRAGMENT 176-191


HGH Fragment 176-191


HGH Fragment 176 do 191 je stabilizovaný analóg rastového hormónu-uvoľňujúci faktor (GRF), ktorý indukuje rastový hormón (GH) fyziologickým spôsobom. K dnešnému dňu, štúdie naznačujú, že HGH Fragment 176 do 191 má niekoľko prospešných vlastnosti: znižuje množstvo tel. tuku, bez ohrozenia glykémie (hladina glukózy v krvi), zvyšuje svalovú hmotu a zlepšuje lipidový profil. HGH je ľudský rastový hormón, prirodzený hormón produkovaný v hypofýze mozgu. HGH je považovaný za \\\"kľúč\\\" hormónu, pretože kontroluje veľa funkcií v organizme. Je zodpovedný za dospievanie, vitalitu, energiu a všetky zdravotné výhody spojené s mladým vekom.
Dr Daniel Rudman štúdium v New England Journal of medice, preukázal pozoruhodnú schopnosť zvrátiť účinky starnutia na ľudské telo ,aplikáciou HGH - Ľudský rastový hormón! V tejto štúdii boli zaznamenané viditeľné účinky hlavne u mužov vo veku medzi 61 a 80 r.

Niečo o jeho dalších pozitívnych účinkoch:
- Znižuje aj najodolnejší telesný tuk. /brucho, boky./
- Zvyšuje svalovú hmotu.
- Zvyšuje uvoľňovanie IGF-1, efektívnym spôsobom.
- Zvyšuje energetický výdaj.
- Zlepšuje lipidové profily a lipolytickú aktivitu.
- Nemá negatívny dopad hladinu glukózy v krvi a bunkovú proliferáciu.
- Extrémne silný a účinný spaľovač tuku.

Tento peptid je dodávaný v 2mg ,alebo 5mg/vial.

Podrobnejší rozpis:
V dávke 500mcg (HGH fragment 176 do 191), bolo preukázané, že zvyšuje lipolytickú aktivita v tukovom tkanive. Inými slovami, tento fragment silne spaľuje telesný tuk, a to najmä tvrdé a husté tukové tkanivo. Významné je to, že fragment nemá žiadny negatívny vplyv na citlivosť inzulínu, v ostrom kontraste od jemu príbuzného rHGH (Ng FM, Sun J, L Sharma, Libinaka R, Jiang WJ, a Gianella R 2000).
HGH fragment 176 do 191, nemá za následok bunkovú proliferáciu /zmena regulácie rastu buniek/, ako ľudský rastový hormón. Fragment je podobný ľudskému rastovému hormónu, a preto majú spoločnú sekvencia aminokyselín, ale (HGH fragment 176 do 191), nevyvoláva hyperglykémiu, alebo zníženie sekrécie inzulínu. Je to veľmi prospešné, pokiaľ ide o peptid spôsobujúci spaľovanie tukov, a to bez nežiaducich vedľajších účinkov.

V ďalšej štúdii (HGH fragment 176 do 191) vykazuje schopnosť spalovať tukové tkanivo, zvýšením lipolytických aktivít (rozdelenie tuku), vo väčšine tvrdého-hustého telesného tuku (tukového tkaniva) a zároveň zvýšuje výdaj energie,glukózy a tukovej oxidácie u myší liečených (HGH fragment 176 do 191).
Všetky štúdie poukázali na skutočnosť, že fragment je efektívna liečba obezity a odbúravania tukov, a je oveľa bezpečnejšie ako Ľudský rastový hormón /rHGH/

Izolované spaľovanie tuku hGH je spôsobené tým, že izoluje hmotnosť peptidu sa nachádzajuceho sa na C-termináli v rHGH.

Záver:
Fragment HGH,je peptid, ktorý zvyšuje oxidáciu tukov, spúšťa lipolytickú citlivosť, a vyvoláva chudnutie,respektíve efektívne spalovanie tukov. Na rozdiel od rHGH, však, HGH fragment nezasahuje do HGH receptora. Nevyvoláva hyperglykémiu /vysoká hladiny cukru v krvi/, zníženie sekrécie inzulínu,ani nevyvoláva proliferáciu buniek/zmena regulácie rastu/,čiže predpoklad nafúknutého brucha a tým zväčšenie vnútorných organov, ktoré môžete vidieť prakticky u každého profi kulturistu, spôsobené užívaním rHGH, je pri fragmente nepravdepodobný!

DÁVKOVANIE: 500mcg-2mg denne
SKLADOVANIE: Po rekonštrukcii /zmiešaní/ udržujte na chladnom mieste do 8°C.


V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

Top produkty

T-PHARMAX UNDE MEGA CAPS 90TAB 150MG/TAB
BALKAN PHARMACEUTICALS DANABOL 100TAB - 10MG/TAB
ARENIS MEDICO CLENBUTEBOL 50 TAB - 40MCG/TAB
ARENIS MEDICO RIPPED 150MG/ML

ARENIS MEDICO RIPPED 150MG/ML

..

94,00€ 98,00€

T-PHARMAX SIBUTRAMINE 100 TAB - 25MG/TAB
BALKAN PHARMACEUTICALS OXANDROLON 100 TAB - 10MG/TAB
LEGIT LIFT SUSTANON 10ML - 300MG/ML
ARENIS MEDICO NANDRODEK 10ML - 250MG/ML