VŠETKO O PEPTIDE FOLLISTATIN

 Vedci pri skúmaní vírusov prišli na to, že vírusy napádajú bunky a uvoľnuju svoje geny do nich. Potom napadnutá bunka už robí chemické procesy podľa génov vírusu, a nie podľa toho, čo ma v sebe ako prirodzenú funkciu. Ďalším zistením je, že pre vírusy hlavnou stavebnou jednotkou sú proteíny. A táto informácia vedcov podnietila v dalšie skúmanie, čoho výsledkom bolo zainteresovanie vírusu do svalových buniek, ktorý svojími gennymi zmeni chemické procesy v bunke, čoho výsledkom je deaktivácia tvorby proteínu myostatín. V podstate ich cieľom bolo vytvoriť liek na svalovú dystrofiu.

-Existujú rôzne druhy follistatinu, všetky majú aj rôzne funkcie, vo svalovom tkanive je aktívný folistatin-344, v podstate je aj najúčinnejší v tomto smere. Napr. testované myši dostali jednu injekciu fillostatínu a takto sa to na nich odrazilo v priebehu dvoch rokov. Ak by z toho grafu niekto nevyšiel, ide v podstate o to, že aj po dvoch rokoch bol vírus aktívny a prinášal pomerne masívne prírastky a zmenu telesnej stavby.

-Červená krivka poukazuje na myši, ktoré dostali dávku

-Zelená krivka poukazuje na myši, ktoré dávku nedostali

 

-To bol ale pokus na zdravých myšiach, ale čo myši so svalovou distrofiou??? boli v podstate uplne vyliečené, dokázali sa znovu bezproblémov hýbať a v podstate podobný výsledok sa očkáva aj u ľudí.

-Mnoho ľudí sa dnes pýta, či existuje skutočne nejaký dostupný inhibítor, teda blokátor myostatinu, odpoveď znie, ano, existuje, sa da zaobstarať už aj na čiernom trhu pod názvom Follisatin. Pre tých, ktorí k tomu prístup nemajú, sa budú musieť uspokojiť s kreatínom a silovým treningom, ktoré dokáže do istej miery znížiť tvorbu myostatínu. Samozrejme iba do času. Vedci v Iráne testovali mladých mužov, s cieľom zistiť, do akej miery dokázal kreatín znížiť tvorbu myostatinu, nedopátral som sa ku konkrétnym číslam, ale z grafov čo som videl, môj odhad, ak som to správne pochopil, je cca 10-20 % zníženie tvorby myostatinu. Táto tvorba sa ale vrátila do normálu po skončení užívania kreatínu.

-zvierata užívajúce follistatin majú 2-4 krát vyšší pomer ako zvieratá, ktorým nebolo podávané nič.

 

Top produkty

T-PHARMAX UNDE MEGA CAPS 90TAB 150MG/TAB
BALKAN PHARMACEUTICALS DANABOL 100TAB - 10MG/TAB
ARENIS MEDICO CLENBUTEBOL 50 TAB - 40MCG/TAB
ARENIS MEDICO RIPPED 150MG/ML

ARENIS MEDICO RIPPED 150MG/ML

..

94,00€ 98,00€

T-PHARMAX SIBUTRAMINE 100 TAB - 25MG/TAB
BALKAN PHARMACEUTICALS OXANDROLON 100 TAB - 10MG/TAB
LEGIT LIFT SUSTANON 10ML - 300MG/ML
ARENIS MEDICO NANDRODEK 10ML - 250MG/ML