RASTOVÝ HORMÓN


Takže najprv, prečo je rastový hormón, taká atraktívna droga pre kulturistov?
"HGH (a IGF-1, ktorý je výsledkom jeho použitia) je jediná látka, ktorá môže skutočne spôsobiť hyperpláziu /zmoženie svalových buniek/ Kým používanie anabolických steroidov môže spôsobiť iba hypertrofiu (rozšírenie existujúcich svalových buniek). HGH tiež zvyšuje syntézu proteínov, ktoré môžu byť zodpovedné za hypertrofiu.

"Musíte tiež pochopiť, že normálne, po puberte, telo prestane vplývať na rast nových svalových buniek. Počet svalových buniek je geneticky stanovený pre zvyšok života,naviac čo môžeme urobiť pre svoje svaly, je zväčšiť veľkosť týchto buniek cez silový tréning alebo použitím steroidov. Avšak, použitím HGH telo môže skutočne naštartovť rast novej svalovej bunky.


Pre začiatočníkov - aké sú účinné štartovacie dávky?
"Na získanie svalovej hyperplázie a výrazne zlepšenie zloženia tela, min. Dávka bude 4-8 iu/d. Väčšina ľudí bude reagovať veľmi dobre v dávke 4-5 IU za deň. Pre maximálny úžitok , okrem testosterónu, sa môžu pridať dalšie látky,ako sú inzulín, a nízke dávky T3.

"Všeobecne najlepší spôsob, ako začať s program HGH je začať s nízkou dávkou,ktorá sa bude postupne zvyšovať až na požadovanú úroveň. Tým sa vyhnete, alebo aspoň minimalizujete, veľa z častých vedľajších účinkov HGH, ako je nadúvanie, bolesti kĺbov a opuchy. Väčšina ľudí znáša približne 2 IU s minimáílnimi vedľajšími účinkami, takže sa táto považuje za odporúčanú počiatočnú dávku. Pravidelný program bude vyzerať nasledovne:


  • Týždeň 1-4: HGH 2i.u. s jednej injekcii
  •  
  • Týždeň 5: HGH 2,5 i.u. s jednej injekcii
  •  
  • Týždeň 6: HGH 3 IU je rozdelená do dvoch injekcií vo výške 1,5 IU pre každú dávku
  •  
  • Týždeň 7: HGH 3,5 IU je rozdelená do dvoch injekcií vo výške 1,75 IU pre každú dávkuTýmto spôsobom -postupným zvyšovaním o 0,5IU týždenne, môžeme pokračovať až na požadovanú dennú dávku.

Pre cyklus 5-8 mesiacov,je vhodná týždenná aplikácia 5dni on/ 2 dni off ,alebo 6dní on/1deň off.

Ak sa kedykoľvek v tejto progresii objaví neznesiteľné nadúvanie alebo bolesti kĺbov ,tak musí byť dávka znížená o 25% a udržiava sa na nižšej dávke na pár týždňov. Ak nežiaduce účinky odznejú, môže byť progresia obnovená na požadovanú úroveň. Ak nežiaduce účinky pretrvávajú, musí byť dávka znížená znovu a udržiava sa na nižšej úrovni po dobu dvoch týždňov pred začiatkom opätovného zvýšenia. Táto metóda ,so skúsenosťami s HGH ,je dobrá , s minimálnymi vedľajšími účinkami. "

HGH a jeho formy:

"HGH je vyrábaný len vo forme lyofilizovaného prášku,alebo roztoku. Akákoľvek iná forma,napr. Tbl.,cps atd... nie je pravý HGH.Sú to iba falošné reklamy predajcov. Jediný spôsob, ako aplikovať HGH je v sub-q /podkožnou /,alebo intramuskulárnou /vnútrosvalovou / aplikáciou.


"HGH je trochu krehkého charakteru, a je potrebné ho chrániť pred svetlom a teplom. HGH by mal byť uložený medzi 36 a 46 stupňov Fahrenheita /2-8 st.C/ taktiež aj pred a po jeho rozpustení. Všetky značky HGH by mali byť v chlade po rekonštitúcii, a taktiež by mali byť chránené pred svetlom po celú dobu. "

Aký je najlepší čas na podanie:
"Telo produkuje HGH v nepretržitým pulzujúcim spôsobom po celý deň.Najvyššie impulzy sa vyskytujú 2-3 hod v čase hlbokého spánku. Injekčná HGH je úplne vstrebávaná a aktivuje sa približne 3 hodiny. Stratégia so zreteľom na načasovanie závisí od veku jedinca a ďalších prvkov cyklu. Neexistuje jediná najlepšia stratégia ... Záleží veľa na vašej individuálnej situácii. "

"Pre tých, ktorí sú vo veku od 20 až 50 rokov, je veľká šanca, že endogénna produkcia HGH je stále na rozumnej úrovni. Najlepší čas na injekciu v tomto prípade by bolo skoro ráno ... . Pokiaľ sa zobudíte /3-5h/ trebars pri potrebe ísť na záchod v skorých ranných, to je ideálny čas, na aplikáciu pár jednotiek HGH. druhý najlepší čas bude prvá vec po ráne, keď sa zobudíte,najlepšie hneď po raňajkách.Hladina kortizolu je cca od 5-8h ráno na najvyššej úrovni a HGH môže znížit,jeho negatívne katabolické pôsobenie.

"Ďalšou stratégiou je pridanie inzulínu s HGH. Inzulín by mal byť použitý okamžite po tréningu. HGH a inzulín dokážu vytvoriť veľmi silný synergický efekt dohromady – a taktiež vytvárajú ideálne prostredie pre produkciu IGF-1 .

Postačujúca dávka bielkovín pre efektívne budovanie svalov a ďalších tkanív je 0,6 až 1.5 g bielkovín na libru telesnej hmotnosti za deň. " /cca 1,3-3,2g/kg/

Ako dlho to trvá pokým budú viditeľné výsledky:
"Je potrebné poznamenať, že pre drvivú väčšinu používateľov HGH, výsledky nie sú rýchle a viditeľné v krátkom čase. Ak je Vaša predstava o využití HGH na získanie veľkého svalstva za niekoľko týždňov , alebo sa zázračne uzdravíte po aplikácii niekoľko injekcií ... tak budete veľmi sklamaní.. HGH dokáže neuveriteľné veci, ale je na to potrebné dlhodobé úsilie. Primeraná dĺžku cyklu HGH bude 20-30 týždňov nepretržite.

Aký vplyv to má na hojenie poškodeného tkaniva, ktoré nemožno dosiahnuť s AS:
"HGH má schopnosť skrátiť kulturistovi čas na zotavenie,čas medzi tréningami a zvýšenie celkovej športovej výkonnosti. HGH pomáha posilňovať väzy a kĺby, a podporuje rýchlejšie hojenie poškodeného tkaniva. Okrem toho, HGH môže zvýšiť schopnosť syntézy bielkovín a správne vstrebávanie dôležitých imunitných obranných molekúl do poškodeného miesta. "

Ako je najlepšie riediť HGH,pokial ide o formu lyofilizovaného prášku:
"Bakteriostatická voda (BW), sterilnej vody,NaCl 0,9%, alebo dokonca kvapalný vitamín B12 môže byť použitý pre rozpustenie. Čo sa rozhodneme rekonštruovať , by malo závisieť od toho, ako rýchlo,alebo ako dlho budeme používať už rozriedený GH. Bakteriostatická Voda je v podstate sterilná vody s 0,9% benzylalkoholom, čo je lepšie,ak chceme rekonštruovaný RH používať postupne na dlhšiu dobu ... až do troch týždňov. Pre bežné použitie,ako aj pre kulturistiku (2-5 iusa deň) a viac sa obyčajne používá injekčná liekovka veľkosti (10 IU),kde je predpoklad pomerne rýchlej konzumácie a stačí ju riediť NaCl 0,9%,alebo sterilnou vodou.
Ekzistujú niektoré značky HGH,ktoré je možné skladovať pri izbovej teplote dlhšiu dobu /aj 3 mesiace/ ,ale neodporúčam to.Vždy je lepšie roztok uskladniť v chladničke.

Napísal Leight Penmann
pozn.: Leigh pracuje v tejto branži už viac ako tridsať rokov.V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

Top produkty

T-PHARMAX UNDE MEGA CAPS 90TAB 150MG/TAB
BALKAN PHARMACEUTICALS DANABOL 100TAB - 10MG/TAB
ARENIS MEDICO CLENBUTEBOL 50 TAB - 40MCG/TAB
ARENIS MEDICO RIPPED 150MG/ML

ARENIS MEDICO RIPPED 150MG/ML

..

94,00€ 98,00€

T-PHARMAX SIBUTRAMINE 100 TAB - 25MG/TAB
BALKAN PHARMACEUTICALS OXANDROLON 100 TAB - 10MG/TAB
LEGIT LIFT SUSTANON 10ML - 300MG/ML
ARENIS MEDICO NANDRODEK 10ML - 250MG/ML