PEPTIDY

Peptidy sú neustále syntetizované vo všetkých živých organizmoch na reguláciu fyziologických procesov.
Peptidové hormóny a neuro-peptidy regulujú väčšinu procesov v ľudskom tele:

Peptidy sú zapojené do procesu regenerácie a rustu buniek, správnemu fungovaniu imunitného systému, telesného metabolizmu, reguláciu spánku, tvorby hormónu atď.
Peptidy ovplyvňujú mnoho fyziologických faktorov: nárast svalovej hmoty, efektívnosť, vytrvalosť a celkovú fyzickú kondíciu, efektívne spaľovanie telesného tuku, regeneráciu všetkých tkaniv a orgánov, rýchlosť starnutia (peptidy dokážu výrazne spomaliť starnutie), hojenie rán, regeneráciu kĺbov a šliach, pocit sviežosti, energie a vitality, dobrý stav pokožky a vlasov a mnoho mnoho ďalších.
Peptidy Rovnako ovplyvňujú aj duševné faktory ako sú: Pamäť, správanie, koncentrácia (pozornosť, sústredenosť), učenie sa, peptidy podporujú kvalitný a hlboký spánok.
Peptidy pozitívne ovplyvňujú mnoho faktorov dôležitých pre dobré zdravie: posilňujú imunitu, urýchľujú metabolizmus, znižujú cholesterol, podporujú zdravé srdce, cievy, mozog, pečeň a ostatné vnútorné orgány, zvyšujú hustotu kostí, stimulujú tvorbu červených krviniek, prečisťujú organizmus - peptidy MÔŽU Mať silný antioxidačný účinky atď.
Peptidy dokážu veľmi efektívne ochraňovať pred závažnými ochoreniami a zdravotnými problémami, ako sú napr. Srdcovo-cievne choroby, obezita, cukrovka a poruchy metabolizmu, nádorové ochorenia, chradnutie a slabosť (svalová dystrofia), rednutie kostí, psychické poruchy, negatívny dopad stresu a depresie (peptidy majú také neuroprotektívny účinky), kožné choroby, rôzne zápaly a infekcie, hormonálne a sexuálne poruchy, neplodnosť a mnoho ďalších.
Peptidy dokážu dokonca Napríklad ochraniť aj pred rakovinou kože a Súčasne dodajú pokožke tmavý odtieň a silné opálenie.
Peptidy dokážu eliminovať a odstrániť závažné estetické chyby a defekty: Napr. Veľmi účinne vyhladiť alebo úplne odstrániť vrásky, zjemniť a omladiť pokožku, posilňuju Rast vlasov a mnoho iného.


Upresniť vyhľadávanie

Top produkty

T-PHARMAX UNDE MEGA CAPS 90TAB 150MG/TAB
BALKAN PHARMACEUTICALS DANABOL 100TAB - 10MG/TAB
ARENIS MEDICO CLENBUTEBOL 50 TAB - 40MCG/TAB
ARENIS MEDICO RIPPED 150MG/ML

ARENIS MEDICO RIPPED 150MG/ML

..

94,00€ 98,00€

T-PHARMAX SIBUTRAMINE 100 TAB - 25MG/TAB
BALKAN PHARMACEUTICALS OXANDROLON 100 TAB - 10MG/TAB
LEGIT LIFT SUSTANON 10ML - 300MG/ML
ARENIS MEDICO NANDRODEK 10ML - 250MG/ML